Zlewozmywak Wymiar komory Wariacje
Franke Zlewozmywak Largo LAX 110.50 do zabudowy 1220067750
- Wymiary zlewu (mm): 500 x 350 x 180
- Głębokość zlewu 180 mm
- Wymiar otworu w szafce (mm): 500 x 350 (promień narożnika 48)
- Montaż pod szafką
- Materiał: stal nierdzewna
| Marka | Franke |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 180mm |
| Seria | Largo |
| Wykonanie | Montaż podblatowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Minimalny rozmiar szafki | 60cm |
| Liczba pojemników | 1 |
| Ociekacz | Nie |
| Długość | 374mm |
| Wycięcie długość | 350 |
| Szerokość | 524mm |
| Szerokość wycięcia | 500 |
| Promień | 48 |
| Całkowita szerokość zlewu | 524mm |
| Całkowita długość zlewu | 374mm |
Wyspa kuchenna cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek – nie tylko jako dodatkowy blat roboczy, ale także jako centrum spotkań towarzyskich. Zamontowanie zlewu na wyspie to kwestia budząca wiele kontrowersji: dla jednych jest to praktyczne rozwiązanie, dla innych – dylemat projektowy.