Poznaj idealne połączenie designu i funkcjonalności dzięki baterii umywalkowejWaterevolution Flow z wysokim wylewem do umywalek, wykonanej ze stali nierdzewnej, model T115IE. Ta stylowa bateria przyciąga wzrok w każdej łazience dzięki eleganckiemu wzornictwu i wysokiej jakości wykończeniu.
Wyjątkowo długa wylewka tej baterii sprawia, że idealnie nadaje się ona do umywalek, a obsługa za pomocą jednego uchwytu zapewnia łatwość użytkowania. Dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej bateria jest nie tylko stylowa, ale także trwała i łatwa w utrzymaniu.
Wzbogać swoją łazienkę o baterię umywalkowąWaterevolution Flow i ciesz się ponadczasowym i funkcjonalnym dodatkiem do swojego wnętrza. Idealna dla osób poszukujących połączenia nowoczesnego designu i praktycznych zalet.
| Marka | Waterevolution |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 284mm |
| Długość wybieg. | 180mm |
| Promieniowanie | Design |
| Seria | Flow |
| Liczba otworów na kran | 1-otworowy |
| Sposób montażu | Na umywalce |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Liczba uchwytów | Jednouchwytowy |
| Z systemem odpadów | Tak |
| Materiał dźwig | Stal nierdzewna |
| Rozmiar montażowy | 35mm |
| Sposób obsługi | Ręka |
| Z odpływem | Tak |
| Klasa produktu | Kran do umywalki |
| Specjalna Funkcja | Dodatkowo długi wylot |
| Sposób montażu baterii umywalkowej | Na umywalce |
Waterevolution to portugalski producent baterii łazienkowych, toaletowych i kuchennych. W przeciwieństwie do wielu innych „marek” baterii, Waterevolution jest prawdziwym producentem. Współpracują z czołowymi portugalskimi projektantami przy tworzeniu swoich serii baterii.
Baterie ze stali nierdzewnej Waterevolution są wykonane w 100% z litej stali nierdzewnej 316. Od niedawna dostępne są również z powłoką PVD w kolorach Gun Metal, Mosiądz, Miedź i Złoto.
Ponieważ baterie produkowane są w Portugalii, ich cena jest znacznie niższa niż innych europejskich marek baterii designerskich o tej samej jakości.