Reginox R26076 okrągły zlew ze stali nierdzewnej L18390 comfort Montaż na płasko, montaż na powierzchni i montaż pod blatem T2903LLU06GDS
Min. szerokość szafki 45 cm, głębokość 160 mm
Wymiary zewnętrzne 440 mm
Wymiary wewnętrzne 390 mm
Z korkiem sitowym i przelewem.
Możesz zamontować ten zlew na następujące sposoby:
| Marka | Reginox |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Seria | L18 |
| Wykonanie | Nablatowy |
| Wykonanie | Montaż podblatowy |
| Wykonanie | Na równi |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Minimalny rozmiar szafki | 45cm |
| Liczba pojemników | 1 |
| Ociekacz | Nie |
| Długość | 440mm |
| Wycięcie długość | 400 |
| Szerokość | 440mm |
| Szerokość wycięcia | 400 |
| Głębokość | 160mm |
| Liczba zlewów | 1 |
| Klasa produktu | Zlewozmywak |
| Kolor zlewu | Stal nierdzewna |
| Materiał Zlewozmywak | Stal nierdzewna |
| Zlewozmywak Wymiar komory | ø 390mm |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Nablatowy |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Montaż podblatowy |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Na równi |
| Głębokość zlewu | 160mm |
| Wymiar wnęki podbudowy | ø 400mm |
| Wymiar wycięcia Montaż płaski | ø 441mm |
| Wymiar wnęki Nadbudowa | ø 420mm |
| Zlew Kranu | Brak |
| Zlewozmywak kształt | Okrągły |
| Korek automatycznego opróżniania | Nie |
| Całkowita szerokość zlewu | 440mm |
| Całkowita długość zlewu | 440mm |
✅ Regularne czyszczenie: Codziennie czyść ciepłą wodą z mydłem i miękką ściereczką, a następnie dokładnie wysusz.
✅ Podążaj za kierunkiem słojów: zawsze wycieraj w kierunku słojów stali, aby zapobiec powstawaniu mikro zarysowań.
✅ Cotygodniowe polerowanie: Aby uzyskać dodatkowy połysk, użyj łagodnego kremowego środka czyszczącego i ściereczki z mikrofibry.
✅ Usuwanie kamienia: Natychmiast usuń kamień mieszanką ciepłej wody i octu w proporcji 50/50.
❗ Materiały ścierne: Unikaj wełny stalowej, ściereczek do szorowania lub ściernych środków czyszczących. Powodują one trwałe zarysowania.
❗ Kwaśne produkty spożywcze: Nie pozostawiaj soli, octu ani cytrusów na powierzchni. Mogą one powodować powstawanie wżerów.
❗ Silne środki chemiczne: Nie używaj wybielaczy, amoniaku ani środków czyszczących na bazie chloru.
❗ Plastikowe miski do mycia naczyń: Nie używaj ich w zlewie. Z czasem drobne cząsteczki plastiku osadzają się na powierzchni.
|
Marka Reginox |
Reginox | Ausmann | Banka |
|
Seria L18 |
L18 | Basic | R18380 |
|
Wykonanie Montaż podblatowy |
Nablatowy | Nablatowy | Nablatowy |
|
Wykonanie Na równi |
Nablatowy | Nablatowy | Nablatowy |
|
Długość 440mm |
440mm | 430mm | 450mm |
|
Wycięcie długość 400 |
400 | - | 430 |
|
Szerokość 440mm |
440mm | 430mm | 450mm |
|
Szerokość wycięcia 400 |
400 | - | 430 |
|
Głębokość 160mm |
160mm | 170mm | - |
|
Zlewozmywak Wymiar komory ø 390mm |
ø 390mm | ø 365mm | ø380mm |
|
Sposób montażu zlewozmywaka Montaż podblatowy |
Nablatowy | Nablatowy | Nablatowy |
|
Sposób montażu zlewozmywaka Na równi |
Nablatowy | Nablatowy | Nablatowy |
|
Głębokość zlewu 160mm |
160mm | 170mm | 160mm |
|
Wymiar wnęki podbudowy ø 400mm |
ø 400mm | - | - |
|
Wymiar wycięcia Montaż płaski ø 441mm |
ø 441mm | - | - |
|
Wymiar wnęki Nadbudowa ø 420mm |
ø 420mm | ø 410mm | ø 430mm |
|
Całkowita szerokość zlewu 440mm |
440mm | 430mm | 450mm |
|
Całkowita długość zlewu 440mm |
440mm | 430mm | 450mm |
Neutralny wszechstronny wygląd – Komplementuje większość sprzętów i stylów od klasycznych po nowoczesne
Mniej unikalne – Nie tak charakterystyczne jak ciemniejsze lub cieplejsze tony
Wyspa kuchenna cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek – nie tylko jako dodatkowy blat roboczy, ale także jako centrum spotkań towarzyskich. Zamontowanie zlewu na wyspie to kwestia budząca wiele kontrowersji: dla jednych jest to praktyczne rozwiązanie, dla innych – dylemat projektowy.