Korek automatycznego opróżniania Wariacje
Odkryj zlewozmywakPure.Sink Eternal Quartz w kolorze czarnym z automatycznym korkiem, idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Ten prostokątny zlew o wymiarach 50 x 40 cm nadaje się zarówno do montażu podblatowego, jak i natynkowego, zapewniając elastyczność w dopasowaniu do każdego stylu kuchni.
Czarny zlewozmywak kwarcowy „Pure.Sink ” firmy „ Eternal ” jest wyposażony w automatyczny korek, dzięki czemu zmywanie naczyń staje się łatwym zadaniem. Czarny kolor nadaje kuchni nowoczesny i elegancki wygląd.
Dzięki wytrzymałemu materiałowi kwarcowemu zlewozmywak ten jest odporny na zarysowania i wysoką temperaturę, co zapewnia mu długą żywotność i sprawia, że zawsze wygląda jak nowy.
| Marka | Pure.Sink |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 213mm |
| Wykonanie | Nablatowy |
| Wykonanie | Montaż podblatowy |
| Materiał | Kwarc |
| Minimalny rozmiar szafki | 60cm |
| Liczba pojemników | 1 |
| Ociekacz | Nie |
| Długość | 450mm |
| Wycięcie długość | 400 |
| Szerokość | 550mm |
| Szerokość wycięcia | 500 |
| Głębokość | 198mm |
| Liczba zlewów | 1 |
| Klasa produktu | Zlewozmywak |
| Kolor zlewu | Czarny |
| Materiał Zlewozmywak | Kwarc |
| Zlewozmywak Wymiar komory | 500x400mm |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Nablatowy |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Montaż podblatowy |
| Głębokość zlewu | 198mm |
| Wymiar wnęki podbudowy | 500x400mm |
| Wymiar wnęki Nadbudowa | 530x430mm |
| Zlew Kranu | Brak |
| Zlewozmywak promień wewnętrzny | 10mm |
| Zlewozmywak zewnętrzny promień | 5mm |
| Zlewozmywak kształt | Prostokąt |
| Korek automatycznego opróżniania | Tak |
| Całkowita szerokość zlewu | 550mm |
| Całkowita długość zlewu | 450mm |
| Wtyczka i kolor przelewu | Stal nierdzewna |
| Model zlewu | Prostokątny zlew |
Pure.Sink łączy styl, funkcjonalność i innowacyjność w swojej kolekcji zlewów i baterii kuchennych. Dzięki eleganckiemu europejskiemu designowi produkty doskonale pasują do nowoczesnych kuchni. Zlewy ze stali nierdzewnej wyposażone są w zintegrowany korek dla maksymalnej higieny oraz oferują trzy opcje montażu: podblatowy, na równi z blatem i wpuszczany. Konstrukcja tłoczona zapewnia bezszwowe wykonanie i łatwe czyszczenie.
Baterie kuchenne ze stali nierdzewnej wyposażone są w wysokiej jakości perlatory Neoperl i mechanizmy Sedal, co gwarantuje trwałość i idealny strumień wody. Wybierz Pure.Sink, aby podnieść standard swojej kuchni!
Wyspa kuchenna cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek – nie tylko jako dodatkowy blat roboczy, ale także jako centrum spotkań towarzyskich. Zamontowanie zlewu na wyspie to kwestia budząca wiele kontrowersji: dla jednych jest to praktyczne rozwiązanie, dla innych – dylemat projektowy.