Dura Stretto Quartz Zlewozmywak do montażu podblatowego i nadblatowego Kolor Beżowy Piasek 56x44 cm 1208970767
Zlewozmywak Dura Stretto Quartz jest stylowym i funkcjonalnym dodatkiem do każdej kuchni. Dzięki wysokiej jakości materiałowi kwarcowemu zlewozmywak ten jest nie tylko odporny na zarysowania i ciepło, ale także higieniczny i łatwy do czyszczenia. Kolor beżowy piaskowy nadaje luksusowego i nowoczesnego wyglądu, który bezproblemowo pasuje do różnych stylów kuchni.
Ten zlewozmywak to trwały i praktyczny wybór dla każdej kuchni, z nowoczesnym i eleganckim wykończeniem.
| Marka | Dura |
| Kolor | Piasek |
| Wysokość | 220mm |
| Seria | Stretto |
| Wykonanie | Nablatowy |
| Wykonanie | Montaż podblatowy |
| Materiał | Kwarc |
| Minimalny rozmiar szafki | 60cm |
| Liczba pojemników | 1 |
| Ociekacz | Nie |
| Długość | 440mm |
| Wycięcie długość | 395 |
| Szerokość | 560mm |
| Szerokość wycięcia | 515 |
| Głębokość | 205mm |
| Liczba zlewów | 1 |
| Klasa produktu | Zlewozmywak |
| Kolor zlewu | Beżowy |
| Materiał Zlewozmywak | Kwarc |
| Zlewozmywak Wymiar komory | 515x395mm |
| Sposób montażu zlewozmywaka | Montaż podblatowy |
| Głębokość zlewu | 200mm |
| Wymiar wnęki podbudowy | 515x395mm |
| Wymiar wnęki Nadbudowa | 540x420mm |
| Zlew Kranu | Brak |
| Zlewozmywak promień wewnętrzny | 10mm |
| Zlewozmywak kształt | Prostokąt |
| Korek automatycznego opróżniania | Nie |
| Całkowita szerokość zlewu | 560mm |
| Całkowita długość zlewu | 440mm |
| Wtyczka i kolor przelewu | Stal nierdzewna |
| Model zlewu | Prostokątny zlew |
|
Marka Dura |
GraniteMy |
|
Wysokość 220mm |
200mm |
|
Seria Stretto |
Universal |
|
Wykonanie Montaż podblatowy |
Nablatowy |
|
Materiał Kwarc |
Granit |
|
Wycięcie długość 395 |
400 |
|
Szerokość 560mm |
540mm |
|
Szerokość wycięcia 515 |
500 |
|
Głębokość 205mm |
188mm |
|
Materiał Zlewozmywak Kwarc |
Granit |
|
Zlewozmywak Wymiar komory 515x395mm |
500x400mm |
|
Sposób montażu zlewozmywaka Montaż podblatowy |
Nablatowy |
|
Głębokość zlewu 200mm |
187mm |
|
Wymiar wnęki podbudowy 515x395mm |
500x400mm |
|
Wymiar wnęki Nadbudowa 540x420mm |
520x420mm |
|
Całkowita szerokość zlewu 560mm |
540mm |
Wyspa kuchenna cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek – nie tylko jako dodatkowy blat roboczy, ale także jako centrum spotkań towarzyskich. Zamontowanie zlewu na wyspie to kwestia budząca wiele kontrowersji: dla jednych jest to praktyczne rozwiązanie, dla innych – dylemat projektowy.