Poznaj idealne połączenie elegancji i funkcjonalności dzięki baterii umywalkowejWaterevolution Flow w wykończeniu PVD szczotkowanym w kolorze jasnego złota T110WGE. Ta bateria, należąca do prestiżowej serii Flow Waterevolution, stanowi wspaniały dodatek do każdej łazienki.
Szczotkowane, jasnozłote wykończenie dodaje odrobinę wyrafinowania do Twojej łazienki, a wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia długą żywotność. Dzięki prostemu, jednopochwytowemu sterowaniu i zintegrowanemu systemowi odpływowemu ta bateria oferuje zarówno styl, jak i wygodę.
Wzbogać swoją łazienkę o ponadczasowy styl i niezrównaną jakość baterii umywalkowej Waterevolution Flow . To inwestycja w luksus, który przetrwa próbę czasu.
| Marka | Waterevolution |
| Kolor | Złoto |
| Wysokość | 142mm |
| Długość wybieg. | 110mm |
| Seria | Flow |
| Gwarancja | 5 lat |
| Liczba otworów na kran | 1-otworowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Liczba uchwytów | Jednouchwytowy |
| Z systemem odpadów | Tak |
| Rozmiar montażowy | 35mm |
| Sposób obsługi | Ręka |
| Z odpływem | Tak |
| Powłoka | PVD |
| Klasa produktu | Kran do umywalki |
| Sposób montażu baterii umywalkowej | Na umywalce |
Waterevolution to portugalski producent baterii łazienkowych, toaletowych i kuchennych. W przeciwieństwie do wielu innych „marek” baterii, Waterevolution jest prawdziwym producentem. Współpracują z czołowymi portugalskimi projektantami przy tworzeniu swoich serii baterii.
Baterie ze stali nierdzewnej Waterevolution są wykonane w 100% z litej stali nierdzewnej 316. Od niedawna dostępne są również z powłoką PVD w kolorach Gun Metal, Mosiądz, Miedź i Złoto.
Ponieważ baterie produkowane są w Portugalii, ich cena jest znacznie niższa niż innych europejskich marek baterii designerskich o tej samej jakości.
Warstwa wierzchnia odporna na ścieranie i zarysowania
Twarde woda może powodować plamy