Lighting Corta oświetlenie ogrodowe lampa ścienna antracyt na 2 źródła światła 1289002
Ta piękna antracytowa lampa ścienna z aluminium wygląda bardzo elegancko w każdym ogrodzie. Ponieważ źródło światła nie jest dołączone, możesz według własnego uznania dobrać najpiękniejsze źródło światła do tej lampy ściennej.
| Marka | Lighting |
| Kolor | Antracyt |
| Wysokość | 334mm |
| Seria | Corta |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie | 220-240Volt |
| Materiał | Aluminium |
| Stopień ochrony (IP) | 44 |
| Szerokość | 85mm |
| Głębokość | 112mm |
| Forma | Okrągły |
| Ściemnialny | Tak |
| Moc | 25Watt |
| Typ źródła światła | E27 |
| Klasa produktu | Verlichting |
| Kategorie | Kinkiet |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Dołączone Źródło Światła | Brak |
| Styl życia | Nowoczesne Oświetlenie |
| Przestrzeń | Ogród |
| Dla wewnątrz lub na zewnątrz | Na zewnątrz |
Zewnętrzne kinkiety mają ciężką pracę. Muszą znosić deszcz, słońce, wiatr, kurz, owady i skrajne temperatury, jednocześnie oświetlając wejścia, tarasy i ścieżki noc po nocy.