| Marka | Franke |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Seria | Accessoires |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Długość | 468mm |
| Szerokość | 420mm |
| Wymiar | 47x42cm |
| Klasa produktu | Mata rolowana |
| Klasa produktu | Mata rolowana / ociekacz |
|
Marka Franke |
Pure.Sink |
|
Seria Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Długość 468mm |
450mm |
|
Szerokość 420mm |
317mm |
|
Wymiar 47x42cm |
- |
|
Klasa produktu Mata rolowana |
Mata rolowana / ociekacz |