Model Wariacje
Solid-S Umywalka z litego materiału (Solid Surface) w kolorze matowej czerni, wymiary: szer. 36 x gł. 18 x wys. 10 cm, z pokrywą, model lewostronny bez otworu na baterię, nr kat. 1208954157
Czym jest materiał Solid Surface?
Solid Surface to ogólna nazwa materiałów kompozytowych barwionych w masie. Są one lite i jednorodne i mogą być stosowane w wymagających zastosowaniach.
Wszystkie produkty Solid Surface mają jako składnik podstawowy trihydrat glinu (ATH). Jako drugi składnik i spoiwo stosuje się żywice akrylowe lub poliestrowe.
Wodorotlenek glinu nadaje materiałowi dużą sztywność, a także sprawia, że jest on bardziej odporny na wysoką temperaturę niż inne tworzywa sztuczne.
Akryl i/lub poliester zapewniają elastyczność, która przekłada się przede wszystkim na dobrą obrabialność oraz wysoką odporność na uderzenia i wytrzymałość.
Dobre właściwości Solid Surface to m.in.:
Konserwacja materiału Solid Surface
Do zwykłego czyszczenia można używać naturalnych środków czyszczących, takich jak zielone mydło czy ocet czyszczący. Jeśli na materiale pojawi się rys, można go „wypolerować” za pomocą gąbki i środka Cif. W tym celu należy wykonywać okrężne ruchy po powierzchni. Następnie dokładnie spłucz wyczyszczoną powierzchnię letnią wodą i wytrzyj do sucha czystą, miękką ściereczką.
| Marka | Solid-S |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 100mm |
| Materiał | Solidna powierzchnia |
| Szerokość | 360mm |
| Głębokość | 180mm |
| Model | Lewy bez otworu na kran |
| Korytarz | Nie |
| Liczba misek | 1 |